ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
$(window).on('load',function() { $('.owl-first').owlCarousel({ loop:true, margin:15, nav:true, dots:false, autoplay:false, touchDrag:true, mouseDrag:true, smartSpeed: 2000, autoplayHoverPause: true, autoplayTimeout:3000, autoplaySpeed: 2000, responsive:{ 0:{ items:4, margin:5, }, 600:{ items:4, margin:15, }, 1000:{ items:8 } } }); });
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Yorgan Modelleri Ve Fiyatları

Yorgan özellikle kış aylarının vazgeçilmez bir ev tekstil eşyasıdır. Yorganlar tek kişilik çift kişilik ya da bebek yorganları olarak tasarlanır. Yorganların dolgu malzemesi farklı malzemelerden olabilir. Boyutları da modeline göre değişir.

Elyaf yorganlar silikon yorganlar ya da günümüzde tercih edilen kaz tüyü yorganlar mevcuttur. Eski yıllarda evlerde yapılan yün yorgan çok fazla tercih edilirdi. Artık yün yorganın yerini bu tür dolgu malzemeleri içeren yorganlar almış durumda.

Yorgan Çeşitleri

Yorgan çeşitleri farklı büyüklük ve dolgu malzemesine sahip olmak üzere onlarca farklı modeldedir. Yorganlar nevresim takımının kılıfına geçirilerek kullanılabilir. Bu sayede yorganın kirlenmesi daha geç olur Nevresim takımının kılıfı çıkarılıp yıkanabilir.

Günümüz evleri eski yıllardaki gibi sobalı olmadığından genelde elyaf ve silikon dolgu malzemeli yorganlar tercih ediliyor. Eski yıllarda tercih edilen yün yorganların yerine bu tür yorganlar kullanılıyor.

Yorgan Temizliği

Yorgan temizliği için günümüzde birçok olanak mevcuttur. Yıkama kapasitesi fazla olan ev tipi çamaşır yıkama makinelerinde gerçekleştirilebiliyor. Ya da kuru temizleme hizmeti yapan yerler yorgan yıkama hizmeti de sunmakta.

Pratik bir şekilde yıkanan yorganlar hijyenik ve sağlıklı hale geliyor. Küçük boyutlu bebek yorganları ya da tek kişilik yorganlar genelde ev tipi makinelerde yıkanabilir. Büyük boyutlardaki yorganlar için kuru temizleme şirketleri tercih edilmelidir. Sitemizde zevkinize uygun aradığınız boyutta ve modeldeki yorganı bulabilirsiniz.