Tükendi
₺56,26 Kdv Dahil
₺84,22 Kdv Dahil
Tükendi
₺56,26 Kdv Dahil
₺84,22 Kdv Dahil
Tükendi
₺56,26 Kdv Dahil
₺84,22 Kdv Dahil
Tükendi
₺50,60 Kdv Dahil
₺75,75 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Yolluk Halı Modelleri Ve Fiyatları 

Yolluk halı modeli, çok eski zamanlardan günümüze kadar ulaşmış ve her dönemde çok tercih edilen bir çeşit halıdır. Yolluklar özellikle de uzun alanlarda tercih edilir. Evlerin girişleri, antreler ya da dikdörtgen yapıya sahip odalarda yolluk pratik bir çözümdür. Yolluklar, balkon ve teraslarda da pratik kullanımdan dolayı tercih edilir. En çok yoklukla karşılaşılan yerler ise koridorlardır. Koridorlar dar uzun yapıları ile yolluk kullanımı için çok ideal alanlardır. Ayrıca yolluk yatak odalarında da tercih edilir. Çift kişilik yatağın odanın ortasına konumlandırılması, yanlarda dar uzun boşluklar oluşturur. Bu boşluklar yolluk kullanımına elverişlidir.

Mutfak İçin Yolluk 

Yolluk mutfaklarda da çok tercih edilir. Pratik kullanımı ve kolay temizliği ile ev hanımlarının gözdeleri arasında yerini almıştır. Mutfaklarda genel olarak tek ya da iki parça yolluk kullanılır. Mutfak için olan yolluk desenleri de oldukça zengin çeşitlere sahiptir. Her zevke bütçeye hitap eden yolluklar fiyat olarak da oldukça ekonomiktir. Mutfak yollukları standart ebatlarda satıldığı gibi mutfağınızın ölçüsüne göre de kestirilebilir.  Kaymaz tabanlı tabanlı olan yolluklar ince yapısı ile oldukça kullanışlıdır. Bu yolluklar kolay leke tutmaz. Kolay bir şekilde yıkanıp silinebilir. Ayrıca küçük ebatlarda olan yolluklar çamaşır makinesinde de yıkanabilir. Kaymaz tabanlı olması da ekstra bir avantajdır. 

Çocuk Odası İçin Yolluk

Yolluk çocuk ve bebek odaları için oldukça rağbet gören bir halı modeli. Çocuk ve bebek odaları evin diğer odalarına kıyasla daha küçük metrekareye sahiptir. Odaya bir de mobilya yerleştirilince ortada ufak bir alan kalır. Bu ufak alanlar yolluk kullanımı için idealdir. Bebek ve çocuk odası için üretilen yolluklar anti bakteriyel ve leke tutmayan özelliğe sahiptir. Ayrıca renkler ve desenler çocukların ilgisini çekecek ve onları mutlu edecek şekildedir.  Bebek ve çocuk odası yollukları mobilya ve diğer aksesuarlarla uyumlu seçilebilir. Üzerinde çocukların seveceği çizgi karakterlerin yer aldığı yolluklar en çok tercih edilenler arasında. Ayrıca desen olarak yol ya da evcilik desenli olan yolluklar da mevcuttur. 

Yatak Odası İçin Yolluk

Yolluk yatak odalarında eşyaların konumu gereği parça halinde kullanılır. Zaten halı mağazalarında yatak odası yollukları takım halinde satılır. Bu yolluklar bir büyük parça iki de uzun parçadan oluşur. Yatak odaları için birbirinden farklı birçok çeşit yolluk mevcuttur. Kabarma ve oyma desenli modeller odaya son derece dekoratif bir hava katar. Yatak odası yolluğu  kalın ve sık ilmekli olursa daha sağlıklı bir tercih yapılmış olur. Böylece  çıplak ayakların temas ettiği oda zemini daha sıcak olur. Peluş ya da yün yatak odası yollukları sıcak tutması bakımından ideal yolluklardır. Bu yolluklardan kendi zevkinize göre ve odanızla uyumlu olanları seçebilirsiniz. Desen ve renk seçeneği geniştir. 

Koridor İçin Yolluk

Yolluk evlerin en çok koridor bölümlerinde kullanılır. Koridorlar yapısı gereği yolluk kullanımına oldukça müsait alanlardır. Koridorun uzunluğuna göre tek parça ya da birkaç parçadan oluşan yolluklar kullanılabilir. Koridor, gün içerisinde ev halkının yoğun olarak kullanmış olduğu alanlardır. Bu nedenle koridor yolluklarının dayanıklı malzemeden ve kaymaz yapıda olması önem arz eder. Ayrıca koridor yollukları sık yıkanmaya elverişli olmalı. Çünkü bu alanlar en çok tozun biriktiği alanlardır. Hijyen açısından da anti bakteriyel bir  koridor yolluğu almak isabetli bir seçim olacaktır. Koridor yollukları zengin çeşit ve renk seçeneğine sahiptir. Sitemizden evinizde koridor ve diğer tüm alanlar için zevkinize ve bütçenize uygun yolluk satın alabilirsiniz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR