ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
$(window).on('load',function() { $('.owl-first').owlCarousel({ loop:true, margin:15, nav:true, dots:false, autoplay:false, touchDrag:true, mouseDrag:true, smartSpeed: 2000, autoplayHoverPause: true, autoplayTimeout:3000, autoplaySpeed: 2000, responsive:{ 0:{ items:4, margin:5, }, 600:{ items:4, margin:15, }, 1000:{ items:8 } } }); });
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Yastık Kılıf Alez

Yastık kılıf alez yastık korumaya yarayan bir tür kılıftır. Yastığın kirlenmesini engelliler. Yıkanması gerektiğinde sadece kılıfın çıkarılarak yıkanması yeterlidir herhangi bir terleme gibi durumda kiri yastığa iletmez.

Bu sayede yastığın kullanım ömrü daha uzun olmuş olur. Hijyen açısından da oldukça kullanışlı ve pratik bir üründür Normalde bir yastığı yıkayıp kurutmak uzun zaman alabilir. Ancak koruyucu alez sayesinde yastık kirlenmez ve sadece alezi yıkamış olursunuz. Yastık alezi bu nedenle oldukça kullanışlı bir üründür.

Yastık Alez Modelleri

Yastık kılıf alez modelleri harf yastık için Farklı boyutlarda üretilmiştir. Yastık kılıf ve alezleri kolay çıkarılıp yıkanması için fermuar olarak yapılmıştır. Bazıları geçmeli türdedir. Yastık alezleri hayatınızı kolaylaştıran bir üründür.

Günlük olarak kullanılan yastıklar oldukça sık kirlenmekte. Yastık kılıfları sayesinde yastığın iç dolgusu kirlenmemiş olur. Sadece kılfı çıkarıp yıkamanız yeterli olacaktır. Genelde beyaz kumaştan üretilmiş olan yastık kılıf ve alezlerin farklı renkte olanları da mevcuttur.

Yastık Alezi Kullanımı

Yastık kılıf alez hijyeni kolaylaştırdığı için oldukça sık tercih edilir. Pamuklu ya da penye kumaştan üretilmiş olanları vardır. Kolay çıkarılıp yıkanmayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Üzerinde yıkanma sıcaklığı ile ilgili bir etiket bulunur.

Oldukça pratik bir ürün olan yastık kılıf ve alezleri aynı gün içerisinde yıkanıp kurutulabilir. Sitemizde sizin tercihinize uygun yastık alezini kolaylıkla bulabilirsiniz.