ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Yastık Modelleri Ve Fiyatları hayatımızda en çok yeri olan tekstil ürünlerinden biridir. Yastık rahat bir uykunun vazgeçilmezi. Yastıkla Farklı boyutlarda ve çeşitlerde üretilmiştir. Eski yıllarda el yapımı yün yastıklar kullanılırdı. Günümüzde bunun yerine silikon dolgu malzemesinden ya da elyaf dolgu malzemesinden yapılan yastıklar almış durumda. 

Elyaf malzemesinden yapılan ya da silikon madde kullanılarak yapılan yastıklar ev tipi çamaşır makinelerinde rahatlıkla yıkanabilir. Sitemizde her türlü yastık çeşidi mevcuttur ortopedik ya da diğer modelde yastıkları bulmanız mümkün.

Yastık Modelleri

Yastık modelleri ihtiyaca farklı boyutlarda üretilmiştir. Bebek ve çocuk yastıkları standart yastıklara göre daha ufak boyuttadır. Yastıkta kullanılan malzemeler ve yastığın dış kaplama kumaşının kalitesi oldukça önemlidir. 

Boyun fıtığı ya da boyun ağrıları olanlar için ortopedik yastık türleri de mevcuttur. Bu tür yastıkların dışında ekstra bir kılıf bulunur. Bu sayede yastığın yıkanması kolaylaşır. Ortopedik yastıklar gerektiğinde kuru temizlemeye verilebilir.

Yastık Kullanımı

Yastık seçimi yaparken ihtiyaca yönelik bir yastık tercih etmek önemlidir. Yetişkin insanların küçük boyutlu bebek yastığı kullanması boyun ağrılarına sebebiyet verir. Çok kalın ya da çok ince yastıklarda rahatsız edici durumlar ortaya çıkarabilir.

Yastık tercihi yaparken kumaş ve dolgu kalitesi malzemesine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde alerjik ya da ortopedik sağlık sorunları ortaya çıkacaktır. Sitemizde her ihtiyaca ve zevke yönelik yastık çeşidi mevcuttur. Sitemizden güvenle kaliteli yastık alışverişi yapabilirsiniz