Tükendi
₺449,10 Kdv Dahil
₺637,72 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺710,10 Kdv Dahil
₺1.008,34 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺809,10 Kdv Dahil
₺1.148,92 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺1.394,10 Kdv Dahil
₺1.979,62 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺314,10 Kdv Dahil
₺446,02 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺809,10 Kdv Dahil
₺1.148,92 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺269,10 Kdv Dahil
₺382,12 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺1.484,10 Kdv Dahil
₺2.107,42 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Ütü Modelleri Ve Fiyatları

Tüm bayanların en büyük yardımcısı ve her daim ellerinden düşmeyen şeylerden biri de ütüdür. Giyilen her kıyafet, yatak örtüleri, çarşaf takımları, perdeler hatta iç çamaşırları özenle ütülenmek ister. Ancak şunu unutmamak gerekir ki ütü alırken bazı noktalara dikkat etmek doğru olacaktır. Bunlar arasında kırışıklık gidermesi için buhar gücünün yüksek olması, yanma ihtimaline karşı kendiliğinden kilitlenme özelliğinin bulunması, kumaş türüne göre ısı ayarını otomatik olarak yapabilmesi gibi bazı özellikler sayılabilir. Son dönemlerde çıkan ütüler bu özelliklere dikkat edilerek imal edilmeye başlanmıştır.

Saniyeler İçinde Kırışıklık Gidermek Mümkün 

Ütü alırken özellikle kırışıklığı kısa süre içinde gidermesine çok dikkat etmek gerekir. İyi bir ütünün sadece 1 kez sürmeyle dokunduğu alanı düzeltmesi beklenir. Bunu bilen bayanlarda bu özelliklere uygun olan ütülerden seçmeye çalışırlar. Saniyeler içinde düz bir ürün elde etmek için özellikle deneyerek satın almalısınız. Renk, model, özellikler bakımından sizi tatmin etmesi çok önemlidir.

Seyahat boy, kazanlı gibi farklı ütü modelleri imal edilmektedir. Her alana götürebileceğiniz küçük boy olması nedeniyle en çok seyahatlerde seçilen modeller özellikle şehir dışına eğitim görmeye giden öğrenciler tarafından da çokça tercih edilir. 

İmal edilen modeller arasında size ve kullanacağınız alana göre en uygun olan modeli seçmeniz tavsiye edilir. Aksi takdirde gereksiz bir ürün temin ederek eşya fazlalığı yapmış olursunuz.

Her Alanda Kullanıma Uygundur

Ev hayatından iş yerlerine kadar pek çok alanda ütüye ihtiyaç duyulur. Özellikle kuru temizleme yapan iş yerleri, otellerin temizlik bölümleri, terziler çarşaf ve kıyafet gibi ütülenmeye uygun her ürünü kırışıklıklarından kurtarmaktadır. Yüksek buhar gücüne ihtiyaç duyan bu yerler, seçimlerini en iyi model ve markalardan yana kullanmak isterler. Uzun araştırmalar sonucunda içinize sineni alır, uzun yıllar her alanda kullanabilirsiniz. 

Son dönemlerde çıkan modellerde ütülenecek ürün üzerinde ütünüzü unutmanız halinde yanma veya yangın çıkma gibi olumsuz durumlar görülmemektedir. Bunun sebebi de imal edilen ürünlerin yanmaz ve yapışmaz özellikte imal edilmiş olmasıdır. Birçok model ve özellik bilgileri için sitemizi ziyaret edebilir, detaylı şekilde ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.