Tükendi
₺2.879,10 Kdv Dahil
₺4.088,32 Kdv Dahil
Tükendi
₺3.266,10 Kdv Dahil
₺4.637,86 Kdv Dahil
Tükendi
₺4.679,10 Kdv Dahil
₺6.644,32 Kdv Dahil
Tükendi
₺6.569,10 Kdv Dahil
₺9.328,12 Kdv Dahil
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Televizyon Modelleri Ve Fiyatları Televizyon günümüzde milyonlarca insanın evinde yer alan popüler teknolojik cihazlardan bir tanesidir. Bundan 60-70 yıl kadar önce sadece birkaç kişinin evinde bulunan televizyonlar şimdi hemen her evde bir hatta birden fazla bulunuyor. Televizyonlar günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. 1926 yılında ilk televizyon görüntüsü John Logir Baird tarafından yayınlanmıştır. Televizyon görüntüsü İlk başlangıçta noktalar halinde, siyah beyaz ve titrek bir görüntü kalitesinden ibaretti. Ancak bir Baird tarafından bu görüntü kalitesi geliştirilmiştir. Dünya çapında büyük yankı uyandıran televizyon gün geçtikçe daha da geliştirildi. İlk olarak 1950'lerde Amerika'da ilk renkli televizyon satışı başladı. 1960'lara gelince satışlar çoğaldı ve geniş kitlelere ulaşmaya başlandı. 

Televizyon Modelleri 

Televizyon geçmişten günümüze çok farklı modeller ile karşımızaçıkıyor. İlk zamanlar sadece bir ya da birkaç kanaldan ibaret olan televizyonlar için uzaktan kumandaya da  gerek yoktu. Yıllar geçtikçe kanallar çoğaldı ve insanların konfor ihtiyaçları da arttıkça uzaktan kumandalı televizyonlar geliştirildi. Tüplü televizyon olarak başlayan televizyon modelleri günümüzde artık son teknoloji HD olarak üretiliyor. Son teknoloji ile üretilen televizyonlar eski televizyonlara göre çok daha ince ve ekran kalitesi çok daha net. Aynı zamanda televizyonlardan internete bağlanılıyor ve birçok farklı işlem gerçekleştirilebiliyor. Kısacası televizyon artık evlerde bir demirbaş eşya halini almıştır.

Televizyon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Televizyon alırken televizyon çözünürlük kalitesini ve kullanılan panel teknolojisini incelemeniz ve hangi seçeneklerin sizin için uygun olduğunu araştırmanız gerekli. Televizyonun görüntü kalitesi kadar sahip olduğu ses teknolojileri de dikkat etmeniz gereken önemli hususlardan biridir. Televizyon ekran boyutları inç olarak belirtilir. Bu bir uzunluk ölçü birimidir. Bu daha çok bilgisayar cep telefonu ve televizyon ekranının boyutunu belirtmek için kullanılır. Evinizde ya da ofisinizdeki alana göre televizyon boyutunu seçmeniz gerekir. Bu şekilde daha sağlıklı bir televizyon izleme imkanı bulursunuz. Gelişen teknoloji ile beraber televizyonlar eskiye göre çok daha net görüntü ve gelişmiş ses kalitesi sunuyor. Sitemizden istediğiniz boyutta ve modelde televizyonu istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.