$(window).on('load',function() { $('.owl-first').owlCarousel({ loop:true, margin:15, nav:true, dots:false, autoplay:false, touchDrag:true, mouseDrag:true, smartSpeed: 2000, autoplayHoverPause: true, autoplayTimeout:3000, autoplaySpeed: 2000, responsive:{ 0:{ items:4, margin:5, }, 600:{ items:4, margin:15, }, 1000:{ items:8 } } }); });
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Tablo Modelleri Ve Fiyatları

Tablo Modelleri Ve Fiyatları Evin dekorasyonu herkes için son derece önemlidir. Dekor denildiği zaman, son yıllarda moda olan tablo akla gelir. Birbirinden değişik tasarıma sahip olan tablolar, evin havasını değiştirir ve ayrı bir şıklık katar. Tablolar çeşitli özellikte ve renkte olabilir. Evin her odasına uyum sağlar. Yağlı tablo, karakalem gibi tablo çeşitleri, kişiye özel olarak yaptırılabilir. Her renk mobilya takımı ile tam bir uyum sağlar.  

Tablo Çeşitleri Nelerdir

Tablo tek parça olarak düşünülebilir ama son dönemlerde birkaç parçadan oluşan tablolar, daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Kanvas tablolar beş parçadan oluşur ve birleştirildiği zaman, resim tamamlanır. Manzara, çiçek, şehir ya da herhangi bir obje kullanılabilir. Ortama ferahlık ve farklı bir hava katar. Işıklı tabloların arka kısmında pil takma yer bulunur ve akşamları ortamı aydınlatır. Genelde mum tasarımı olan tablolarda tercih edilir. 3D boyutlu tablolar, ürünler arasında en pahalı tablo modellerinden biridir. İlgi çekici tasarımı ile dekorasyon sevenlerin gözdesi olmuştur.

Tablo Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir

Tablo seçimi yapılırken, bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Evin genel rengi ve mobilya tarzı, seçim konusunda etki eder. Uyumlu olması daha ilgi çekici olur. Klasik mobilya kullananlar, daha çok yağlı boya tablosu tarzında ürünlere yönelmelidir. Modern bir mobilya tarzı kullananlar için, kanvas tablo çeşitleri daha uygundur. Duvarın rengini göz önünde bulundurarak seçim yapmak, daha doğrudur. Tablolar küçük ama fazla parçadan oluşabilir. Bunlar bir bütünlük yaratır ve görünümü çok güzeldir. Ürünlerin hepsi, özel yapıştırıcısı ile gelir. Kullanıcının ekstra bir yapıştırıcı kullanmasına gerek kalmaz. Duvarı delmek gerekmez. İz bırakmayan bantlar sayesinde kolaylıkla takılıp, sökülebilir.

Tabloların Alanlardaki Yerinin Önemi

Bir mekanda tablonun ilgi çekmesi için, takıldığı yer çok önemlidir. Alanda bulunan eşyalar, alanın büyüklüğü ve aydınlatma tablonun ön plana çıkması için göz önünde bulundurulmalıdır.

Ürünlerin hepsinin fiyatları değişiklik gösterir. Özellikler ve detaylar bu konuda etkilidir. Geniş bir fiyat aralığı vardır. Herkes kendine göre bir tablo bulabilir. Sizde evinizde tablolara yer vermek ve dekorasyona katkı sağlamak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.