Tükendi
₺944,10 Kdv Dahil
₺1.340,62 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺1.529,10 Kdv Dahil
₺2.171,32 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺2.654,10 Kdv Dahil
₺3.768,82 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺1.124,10 Kdv Dahil
₺1.596,22 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺1.304,10 Kdv Dahil
₺1.851,82 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺891,00 Kdv Dahil
₺1.265,22 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺1.349,10 Kdv Dahil
₺1.915,72 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺2.699,10 Kdv Dahil
₺3.832,72 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
$(window).on('load',function() { $('.owl-first').owlCarousel({ loop:true, margin:15, nav:true, dots:false, autoplay:false, touchDrag:true, mouseDrag:true, smartSpeed: 2000, autoplayHoverPause: true, autoplayTimeout:3000, autoplaySpeed: 2000, responsive:{ 0:{ items:4, margin:5, }, 600:{ items:4, margin:15, }, 1000:{ items:8 } } }); });
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Elektirikli Süpürge Modelleri Ve Fiyatları

Süpürge her evin ve mekânın vazgeçilmez ürünleri arasında yerini almıştır. Çoğunlukla temizliğin sağlanması esasında kullanım kolaylığı ve pratikliğinin olması önem kazanmıştır. Süpürgelerin temel özellikleri içinde en çok dikkat edilen nitelikleri ses seviyesi, motor gücü, sahip olduğu filtre gücü, toz torbası kapasitesi şeklinde belirlenmiştir.

Evlerin temizlenmesi ve hijyen koşullarının sağlanması adına en çok kullanılan ürünler arasında yer alması ve daha çok pratiklik sağlaması süpürgeleri vazgeçilmez ürünler arasına almıştır.

Elektrikli Süpürge Kullanımı

Süpürge kullanım alanları farklı olmakla birlikte temizlik esnasında ses seviyesini önemli olması ve toz torba kapasitesinin nitelikleri olarak görülmüştür. Toz torbası kapasitesi kullanımı esnasında koruyucu filtre özelliği ile bütünlük içinde olmasını sağlamıştır.

Fiziki özelliklerinin yanı sıra daha çok parke ve halı fırçasına da sahip olması süpürge kullanımları açısından dikkat edilir.

Süpürge Çeşitleri

Süpürge çeşitleri bakımından farklılık gösterir. Şarjlı dik süpürge ve aynı zamanda torbasız olan çeşitleri de mevcuttur. En çok tercih edilen pratikliği sağlayanlar olarak belirlenmiştir.

Süpürge çeşitlerinin özellikle kullanım şekilleri içinde tozu emiş gücü bakımından kuvvetinde farklılık gösterir. Tozun ortadan kaldırılması ve güçlü bir temizlik ihtiyacını gidermiş olması da dikkat çekici özellikleri içinde yer alıyor.

Şarjlı dik süpürge çeşitleri de olmakla birlikte en önemli özellikleri şarjlı bataryaya sahip olmaları ve kablosuz çalışma nitelikleri de mevcuttur. Yüksek performanslı elektrikli fırçaya da sahip olması bu ürünlerin tercih edilmesini sağlıyor.

Süpürge Neden Kullanılır?

Her evin baş köşesinde yer alan günlük ve genel temizlik esnasında da tercih edildiği görülür. Kablo uzunluğu ve gövdeden emiş gücü niteliği sayesinde de daha çok pratiklik sağladığı görülür. Koruyucu filtre sayısı sayesinde kullanım alanlarını genişletmiştir.

Renk, kapasite ve gücü başta olmak üzere birçok özelliğinin değişiklik gösterdiği süpürgeler temizliği sağlaması bakımından önemini korur. Geçmişten günümüze kadar evler ve çeşitli mekanlar yapılan alışverişlerde listede ilk sıralarda yer aldığı tespit edilmiştir.

Koruyucu filtre özelliklerinin olması süpürgelerin ayırt edici nitelikleri arasında yer alır. Korumalı özelliği ile temizlik esnasında kolaylıklar sağlıyor. Tüm özellikleri ve temizleme gücü ile birlikte elektrikli süpürge modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.