Tükendi
₺56,26 Kdv Dahil
₺84,22 Kdv Dahil
Tükendi
₺56,26 Kdv Dahil
₺84,22 Kdv Dahil
Tükendi
₺56,26 Kdv Dahil
₺84,22 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
Tükendi
₺546,51 Kdv Dahil
₺818,08 Kdv Dahil
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Post ve Peluş Halı Modelleri Ve Fiyatları 

Yaşam alanlarında dekoratifliğin bir simgesi haline gelen halılar yer zeminlerinde her zaman kullanılan bir ev eşyasıdır. Çok sayıda modelde üretilen ve evleri süsleyen halı modelleri arasında post ve pelüş halı çeşitleri bayanların en çok tercih ettikleri modeller arasında yer alır. Nostaljik bir durum yaratan bu halı modelleri ev ortamlarına farklı bir atmosfer yaratır. Post ve pelüş halı modelleri birçok mekanda farklı bir görüntü ortaya koyar. Kaliteli ip yumakları ile halı makinelerinde üretilen post ve pelüş halı modelleri ile rahat ve konfor bir arada yaşanır. Post ve pelüş halı modelleri zengin renk yelpazesi ile görsel açıdan da dikkat çeker. Hemen hemen her ortamda tercih edilen post ve pelüş halı tasarımları fabrikalarda emek verilerek üretilir.

 

Kaliteli Post ve Pelüş Halılar

Bir evin ya da herhangi bir ortamın ihtiyaç duyduğu çok sayıda eşya vardır. Bu önemli eşyalar arasında yer alan post ve pelüş halı tasarımları kullanıldığı alana ışıltı katar. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen post ve pelüş halı modellerinin kullanım ömrü de yüksek seviyede olur. Çarpıcı desenlerin işlendiği post ve pelüş halı modelleri özellikle bayanların vazgeçemediği bir üründür. Büyük halı fabrikalarında üretilen kaliteli halı tasarımları ile ev ortamları daha da renkli bir hale gelir. Kişiler istedikleri modelde halı seçeneklerinden tercih ederek keyif içerisinde yaşarlar.

Her Eve Post ve Pelüş Halı

Bütün ev ortamlarına uyum sağlayan post ve pelüş halı modelleri modern bir kullanıma sahiptir. Her ebat ve ölçülerde üretilebilen bu tarzda ki halı modelleri anti bakteriyel özelliklere sahiptir. Temizlenmesi, yıkanması, taşınması ve çırpılması da pratik olan post ve pelüş halılar kaymaz bir yapıya sahiptir. Elektrikli süpürge ile basit bir şekilde temizlenen halılar her ev için uygun bir tasarıma sahiptir. Bayanların vazgeçemedikleri ev eşyaları arasında yer alan halı seçeneklerinde post ve pelüş halı modelleri ilk sırada yer alır. Yumuşak ve hafif dokulu olan post ve pelüş halı modelleri çarpıcı bir görüntü ortaya koyar. 

Son Trend Post ve Pelüş Halılar

Özel halı makinelerinde üretilen ve satışa sunulan post ve pelüş halı son trend ürünler arasındadır. Bayanların gözdesi haline gelen bu tarz halılar salon, mutfak ve bütün odalara farklı bir stil katar. Son trend ev eşyaları kategorisinde birinci sırada yer alan post ve pelüş halı modellerinde çok sayıda renk tercihi vardır. Post ve pelüş halı modelleri yumuşacık yapısıyla dikkat çeker. Üzerinde toz ya da partikül barındırmayan bu halı çeşitleri ile trendi yakalamak her zaman mümkündür. Bütün ebat ve ölçülerde üretilen post ve pelüş halı tasarımları ile tarz yaratmak ta her zaman mümkün olan bir durumdur.

Halı Seçeneklerinde Post ve Pelüş Modeli

Çok sayıda modelde üretilen halı seçeneklerinde post ve pelüş halı sık tercih edilen modellerdendir. Her zemine uygun ve kaymaz yapıya sahip olan post ve pelüş halı seçenekleri ile evler ışıltı kazanır. Parlak renkler ile bütünleşen halılar ortama kattığı hava ile otantik bir durum yaratır. Bayanlar tarafından en çok tercih edilen eşyalar arasında yer alan bu modelde ki halılar rengârenk seçenekleri ile göz kamaştırır. Pelüş kumaştan üretilen bu tarz da ki halı çeşitleri ile dikkat çekmek mümkündür. Çeşit çeşit desen ve modelde üretilen pelüş be post halı modellerini incelemek ve satın almak için sitemize giriş yapabilirsiniz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR