Tükendi
₺72,05 Kdv Dahil
₺102,31 Kdv Dahil
Tükendi
₺72,05 Kdv Dahil
₺102,31 Kdv Dahil
Tükendi
₺72,05 Kdv Dahil
₺102,31 Kdv Dahil
Tükendi
₺72,05 Kdv Dahil
₺102,31 Kdv Dahil
Tükendi
₺72,05 Kdv Dahil
₺102,31 Kdv Dahil
$(window).on('load',function() { $('.owl-first').owlCarousel({ loop:true, margin:15, nav:true, dots:false, autoplay:false, touchDrag:true, mouseDrag:true, smartSpeed: 2000, autoplayHoverPause: true, autoplayTimeout:3000, autoplaySpeed: 2000, responsive:{ 0:{ items:4, margin:5, }, 600:{ items:4, margin:15, }, 1000:{ items:8 } } }); });
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Mutfak Tekstili

Her kadının rüyası kendi evini kendi zevkine göre dizayn etmektir. Evinin oturma odasından banyosuna mutfağından koridorlarına kadar tek tek iğneden ipliğe her şeyi ile kendini anlatan bir ev ister. Kendini yansıttığını düşündüğü ürünleri ile kadınlar huzur bulur. İşte bu alanlardan birisi de mutfaktır. Ailece toplanıp yemek yediğiniz mutfakta bir masa ve kaşık seslerinin birbirine karışması ve tam da zevkinize uygun mutfak tekstili, işte her şey tamam.

Mutfak tekstili, bazı mutfak ürünlerinin içinde bulunduğu bir tekstil kategorisidir. Mutfak önlükleri, fırınlar için özel eldivenler, mutfak havluları bu tekstil ürünlerinin bazılarıdır. Bu ürünler mutfaklar için özel yapılmış ürünlerdir. Genelde yağ tutmaz ve sıvı geçirmez kumaşlardan yapılan önlük ve fırın eldivenleri ısıya karşı da dayanıklıdır. 

Mutfak havluları ise mutfak tekstili için vazgeçilmez bir üründür. Her daim el altında ve hazır bulunması gereken bu ürünler sürekli olarak suyun ya da yemeğin içinde olan ve ıslak kalan ellerin kurtarıcısı konumundadır. 

Mutfak Havlularının Özellikleri

Mutfağın hayat kurtaranı olarak görülen mutfak havluları öncelikli olarak esnek olmalıdır. Şık görüntüsü ile mutfakta uyum sağlamalıdır. Sürekli eli ıslak olan aile biyeleri için emici olmalıdır. Ayrıca kaliteli olmalı yumuşaklığını kaybetmemelidir. Cildi tahriş etmemelidir. Boya içermeyen kumaştan üretilmiş olmalıdır. El havlusu kadar küçük, lavabo kenarlarında kullanılan yüz havlusu kadar büyük olmamalıdır. Kullanımı pratik olmalıdır ve Modapek marka olmalıdır.

Neden Modapek?

Birçok ev dekorasyon ürünlerinde olduğu gibi mutfak tekstili ürünleri için de kaliteli ürünler satan Modapek, birbirinden şık tam da mutfağıma göre diyeceğiniz ürünleri almanızı sağlar. Konfor ve kalitenin ele gelmiş hali mutfak havluları renk renk ve çok da uygun fiyatlarla sizi bekliyor. Mutfak testili ürünlerinin tek değil takım halinde satılması size ekstra bir avantaj sağlıyor.

Tam manasıyla takım özelliği gösteren bu mutfak havluları, oldukça kaliteli ve bir o kadar da avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor. Mutfak tekstili ürünlerime ulaşmak ve bu kaliteli dokunuşu hissetmek istiyorsanız siz de sitemizi ziyaret edebilir ve takım havluları çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.