Tükendi
₺616,87 Kdv Dahil
₺875,96 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Numune İmkanı !
Tükendi
₺616,87 Kdv Dahil
₺875,96 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Numune İmkanı !
Tükendi
₺203,33 Kdv Dahil
₺288,72 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Numune İmkanı !
Tükendi
₺823,64 Kdv Dahil
₺1.169,57 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Numune İmkanı !
Tükendi
₺203,33 Kdv Dahil
₺288,72 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Numune İmkanı !
$(window).on('load',function() { $('.owl-first').owlCarousel({ loop:true, margin:15, nav:true, dots:false, autoplay:false, touchDrag:true, mouseDrag:true, smartSpeed: 2000, autoplayHoverPause: true, autoplayTimeout:3000, autoplaySpeed: 2000, responsive:{ 0:{ items:4, margin:5, }, 600:{ items:4, margin:15, }, 1000:{ items:8 } } }); });
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Duvar Dekoru

En güzel şekilde dizayn edilen evler çeşitli dekorasyon ürünleriyle daha zevkli ve modern hale getirilir. Çeşitli ürün yelpazesine sahip dekorasyon ürünleri arasında duvar dekoru en çok sevilenler arasında yer alır. Özel üretim saatler, resim ve fotoğraflar, baskılı ürünler, Arapça yazılı eserler gibi birçok ürünle duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Özel asma aparatları sayesinde kolayca montajı yapılan ürünlerle saniyeler içinde evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz model ve renkte ürünleri kolayca bulabileceğiniz piyasa ortamında kaliteli malzemelerden imal edilmiş ürünleri tercih etmeniz tavsiye edilir.

Balkonlar Bile Süslensin 

Duvar dekoru denilince sadece ev içindeki duvarlar akla gelmemelidir. Özellikle yazlıklarda dış mekân duvarları rengarenk ürünlerle görsel bir şölene dönüştürülebilir. Kışın ise evinizin balkonunda küçük bir kış balkonu dekoru edebilir, duvarlarınızı çiçek ve ağaç görünümlü veya kuşlardan oluşan bir özgürlük alanına çevirebilirsiniz. Her alanda duvarların süslendiği günümüzde en güzel ve özel ürünlerin sizde bulunmasını istemeniz en doğal hakkınızdır. Evinizin duvarlarını iç ve dış olarak dekore etmek için sadece istediğiniz modeli belirlemeniz gerekir. Ürünün tedariğini gerçekleştirdikten sonra iş sadece kurulum aşamasına gelmektedir. Bu noktada bir çivi ve çekicin yeterli olduğu görülmektedir. Küçük bir çiviyle montaj işlemini gerçekleştirdiğiniz ürününüz duvarınızın hasarına neden olmaz.

Küçük Bir Dokunuş Yeter Mutlu Olmaya

Büyük mutluluklarda gözü olmayanlar, yaşadığı anın ve alanın kıymetini bilen kişiler bulundukları yeri cennet bahçesine çevirmeyi çok iyi bilirler. Küçük bir dokunuşla bambaşka bir atmosferin içinde kendinizi bulmak büyük maliyetler ya da büyük uğraşlar gerektirmez. Duvar dekoru ile yaşadığı yeri farklı dünyalara açmak hayal gücünüzün kuvvetine bağlıdır. Alacağınız birkaç dekorasyon ürünüyle bunları gerçekleştirmek çok kısa bir zamanınızı alır. Dekor ürünlerini davara çiviyle montaj etmek istemeyenler için ip askılı ve çift taraflı bantlı ürünler de mevcuttur. Bu ürünlerle evinizi yenileyebilir, değişik bir ortam oluşturabilirsiniz. Sevdiğiniz bir devlet büyüğünün resmi de baş köşenizde olabilir. En sevdiğiniz bir yazının kısa bir bölümü de gözünüzün önünde olabilir. Bunları mutfak, balkon, salon gibi birçok yerde kullanabilmek için sitemize bakabilirsiniz.