ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
$(window).on('load',function() { $('.owl-first').owlCarousel({ loop:true, margin:15, nav:true, dots:false, autoplay:false, touchDrag:true, mouseDrag:true, smartSpeed: 2000, autoplayHoverPause: true, autoplayTimeout:3000, autoplaySpeed: 2000, responsive:{ 0:{ items:4, margin:5, }, 600:{ items:4, margin:15, }, 1000:{ items:8 } } }); });
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Çarşaf Modelleri Ve Fiyatları

Çarşaf Modelleri Ve Fiyatları evlerde en çok kullandığımız bir tekstil ürünü. Çarşaflar tek kişilik, çift kişilik ya da bebek çarşafları olmak üzere farklı boyutlarda üretilmiştir. Günlük ya da haftalık olarak çok sık yıkanan çarşaflar sık yıkanmaya dayanıklı malzemeden üretilmiş olmalı.

Bu nedenle kaliteli çarşaf seçimi önemlidir. Firmamız olarak sizler için kaliteli yarak çarşafı seçenekleri sunuyoruz. Sitemizde birçok farklı model ve ebatta yatak çarşafı mevcut. Onlarca seçenek arasından kendinize uygun olanı bulabilirsiniz.

Çarşaf Modelleri

Çarşaf modelleri düz, lastikli ya da alezli olarak üretilmiştir. Pamuklu kumaş, penye kumaş ya da saten çarşaflar mevcuttur. Çarşaflar nevresim takımı ya da uyku setleri ile takım olarak satıldığı gibi, tek olarak da satılmaktadır.

Düz renk, çizgili ya da desenli çarşaf modelleri vardır. Takım satılan çarşaflar birbiri ile uyumludur. Bebek ve çocuk çarşafları ise çocukların sevebileceği desenler ya da çizgi karakterler ile süslenmiştir.

Çarşaf Kullanımı

Çarşaf çok sık yıkanan bir tekstil eşyasıdır. Bu nedenle çarşafta kumaş kalitesi son derece önemli. Çarşaf alışverişi yaparken kumaş kalitesine dikkat etmelisiniz. Kumaş kalitesi iyi olmayan çarşaflar yıkandığı zaman çeker ya da kumaş incedir.

Saten kumaştan bir çarşaf aldıysanız bu çarşafı da çamaşır makinesinde yıkarken hassas programda yıkamalısınız. Aksi halde zarar görecektir. Sitemizde kaliteli ve her ihtiyaca yönelik çarşaf çeşidini bulmanız mümkün.