$(window).on('load',function() { $('.owl-first').owlCarousel({ loop:true, margin:15, nav:true, dots:false, autoplay:false, touchDrag:true, mouseDrag:true, smartSpeed: 2000, autoplayHoverPause: true, autoplayTimeout:3000, autoplaySpeed: 2000, responsive:{ 0:{ items:4, margin:5, }, 600:{ items:4, margin:15, }, 1000:{ items:8 } } }); });
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Battaniye Modelleri Ve Fiyatları

Battaniye Modelleri Ve Fiyatları alırken dikkat edilecek birçok husus bulunur. Bu hususların başında sağlıklı tekstil ürünlerinden yapılmış olması gelir. Isıtma özelliğinin yanı sıra cilde dost ürünlerin de tercih edilmesi önerilir.

Sağlıksız iplik malzemeleri, alerjik reaksiyonlara sebep olabilecektir. Bu nedenle önerilen, yünlü modellerin tercih edilmesidir. Bebek battaniyelerinde bu durum daha da önem taşımaktadır.

Bebeklerin hassas olan cilt yapıları, daha çabuk kızaracak ve tahriş olacaktır. Bu nedenle, pamuklu modellerin tercih edilmesi gerekir. Dokusunun yumuşak olması ve ciltte batma hissi yaratmaması, bebeklerin hassas ciltleri için önem taşımaktadır.

Kaliteli Battaniye Modelleri

Battaniye alırken kalite son derece önem taşımaktadır. Uzun süre aşınmadan kullanılması, battaniyenin kaliteli dokumaya sahip olması ile yakından ilgilidir. Battaniye alacak olanlar için önerilen bazı siteler bulunur.

Bu siteler içerisinde ürün zenginliği fazla olan sitelerin tercih edilmesi önerilir. Battaniyeler tek kişilik ve çift kişilik olabildiği gibi elektrikli battaniye kategorisi de yaygındır. Soğuk bölgelerde yaşayanlar için önerilen elektrikli battaniye modelleridir.

Elektrikli battaniyeler, kullanımdan yaklaşık yarım saat önce çalıştırılmalıdır. Yatarken de en kısık ve emniyetli konuma getirilmeli ya da kapatılmalıdır. Farklı renk ve desenlerde olan battaniyeler, her zaman için tercih sebebi olacaktır.

İnternet üzerinden alışveriş yapacak olanlar için farklı modellerde ve sağlıklı tekstil ürünlerinin olduğu sitelere yönelmek önem taşır. Düz ya da desenli birçok modeli sitemizden rahatlıkla temin etmek mümkündür.