Tükendi
₺1.655,77 Kdv Dahil
₺2.041,18 Kdv Dahil
Tükendi
₺1.655,77 Kdv Dahil
₺2.041,18 Kdv Dahil
Tükendi
₺1.655,77 Kdv Dahil
₺2.041,18 Kdv Dahil
Tükendi
₺1.655,77 Kdv Dahil
₺2.041,18 Kdv Dahil
Tükendi
₺1.655,77 Kdv Dahil
₺2.041,18 Kdv Dahil
Tükendi
₺1.655,77 Kdv Dahil
₺2.041,18 Kdv Dahil
Tükendi
₺1.655,77 Kdv Dahil
₺2.041,18 Kdv Dahil
Tükendi
₺1.655,77 Kdv Dahil
₺2.041,18 Kdv Dahil
Tükendi
₺1.655,77 Kdv Dahil
₺2.041,18 Kdv Dahil
Tükendi
₺1.655,77 Kdv Dahil
₺2.041,18 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil
Tükendi
₺972,78 Kdv Dahil
₺1.199,21 Kdv Dahil

Artemis Halı Modelleri Ve Fiyatları 

Bu coğrafyada yaşayan insanlar Yüzyıllar boyunca, duygularını, hayallerini, acılarını ve sevinçlerini ilmek ilmek işlemişlerdir. Bu emeklerinin karşılığında çok güzel etnik desenli halılar ortaya çıkmıştır ve evlerinde gönül rahatlığıyla kullanmışlardır. Artemis halı fiyataları olarak size yüzyıllar boyunca ilmek ilmek dokunan ve kalitesiyle ün salmış halıları aratmayacak kalitede halılar üretiyoruz.

 

Firma Kalitesi

Bir halının dokumasının sık olması desenini daha iyi gösterir ve daha fazla malzeme kullanıldığı için daha tok bir görünüş elde edilir, halının yapımında doğal malzemelerin kullanılması çok önemlidir. Kanserojen ve alerjenik maddelerin halıda kullanılmaması çok önemlidir bu nedenle doğal yünlerin, kök boyaların, toprak boyaların kullanıldığı ürünler kaliteli halı olarak adlandırılabilir. Artemis halı modelleri de bu şartların hepsini sağlayan kaliteli, modern ve güvenle kullanabileceğiniz bir halı markasıdır.

Neden Tercih Etmeliyiz?

Artemis halı köklü bir markadır ve gönül rahatlığıyla bu markanın halılarından alabilir ve kullana bilirsiniz çünkü kaliteli halılarımız vardır ve halılarımızın yapım aşamasında kullanılan ipliklerde doğal yün kullanımına, Kanserojen ve alerjenik maddelerin halılarımızda kullanılmamasına özen gösteririz. Müşterinin memnuniyetini sağlamak başlıca görevimizdir. Sizleri memnun etmek için elimizden gelen çalışma azmini gösteriyoruz ve markamızda bulunan halılarda sentetik ürünleri olabildiğince kullanmamaya özen gösteriyoruz ve doğal malzemelere yöneliyoruz.

Halı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Halınızı alırken hangi iplik çeşidinden üretildiğine çok dikkat etmelisiniz üç tane iplik çeşidi vardır yün iplikten yapılanlar, akrilik ve polyester halılar vardır. Yün ve akrilik iplikten yapılan halılar yaşam alanlarınızda evinizde ve iş yerinizde rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz halılardır polyester iplikten yapılan halılar ise kimyasal ve plastik ten yapılır polyester iplikten yapılan halılardan leke çıkmaz yapışma keçeleşme olur ve halıda bir sertleşme yaşanır.

Yün ve akrilik halıları kolay kolay eskitemeyiz ama polyester halıyı aldıktan bir yıl içinde sertleşme olur ve düşen leke zor çıkar akrilik halıda düşen leke kolayca çıkar ve çok çaba harcamadan lekeyi bezle sildiğinizde çabucak çıkar halınızda yapışma keçeleşme kelleşme olmaz. Yün halı ise en çok tercih etmemiz gereken halı türüdür daha doğal ve temizdir kullanırken doğada toprakta ve çimende basıyor hissi uyandırır. Tam bu noktada Artemis halı güvencesine güvenebilirsiniz sentetik iplikler içermeyen halılarımızı güvenle alıp kullanabilirsiniz.

Bir Halının Sentetik Mi Yün Mü Olduğunu Nasıl Anlarız?

Yün halıda elimizi halının üzerinde gezdirdiğimiz zaman bir kısım topak yünün elimize gelmesi gerekir hafif topaklanmış ürün elimizdeyken bir çakmakla yakınca aşırı sertleşmiyor ve topaklanıyorsa bu ürün natürel olarak yündür duman üzerinden çıkarken koklayabilirsiniz bu kokuda da hafif koyun yünü kokusu olması lazımdır  fakat sentetik halının üzerinde elimizi gezdirdiğimizde elimize gelen ürünü yaktığımızda ise sentetik ve plastik kokusu alırız ve bunun sentetik bir halı olduğunu anlayabiliriz.

Firma Güvenilirliği

Artemis halı olarak durağan değil aktif bir tempoyla siz müşterilerimizin isteklerine, zevklerine göre halılarımızla kullanım kolaylığı sağlıyor ve sizleri memnun etmeyi hedefliyoruz birçok halı modelimiz var ve yeni modellerimizi de devamlı olarak siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Siz olumlu geri dönüş yaptığınızda çok mutlu oluyoruz, halı modellerimizi ve halı teknolojisini geliştirmek için çaba harcıyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz.

Birçok halı modelimiz var sizin tarzınızı yansıtabilecek modern, klasik, asimetrik desenli birçok halı modelimiz bulunmaktadır aradığınız ya da aklınızda tasarladığınız halıyı firmamızda bulma ihtimaliniz yüksektir. Müşterilerin bir firmanın ürünlerine güvenebilmesi biraz zaman alabilir ama güven sağladığımızda bize güvenip ve ürettiğimiz halıların kalitesine inanıp sürekli müşterimiz olan birçok müşterimiz vardır.

 

Artemis Halı Modelleri ile Yaşam Alanlarınızı Süsleyin

Halılar insanların yaşam alanlarında dekoratif tamamlayıcılardır. Artemis halı modelleri ile yaşam alanlarınızı süsleyin ve estetik duruşları ile insanların ilgisini çeker. Bu ürünler evlerin farklı alanlarına uygun bir şekilde dizayn edilebilir. Diğer dekoratif eşyalar ile son derece şık bir görünüm elde edilir. Tasarım şekline uygun olarak tercih edilen halılar ile evlerde uyumlu bir bütünlük yaratmak mümkündür.

Artemis halı modelleri Bunu yaparken odaların genişliğine uygun ölçülerde ürünlerin seçilmesine özen gösterilmelidir. Halı modelleri farklı alternatifleri ile kişilerin beğenisine sunulur. Dokuma şekli, iplik kalitesi ve tasarımlarına bağlı olarak bu ürünlerin fiyatları farklılık gösterebilir. Bu ürünler içerisinden tercih yaparak yaşam alanlarına yeni bir duruş kazandırmak mümkündür.

Artemis Halı Çeşitleri

Artemis halı modelleri  ve trendlerine bağlı olarak çeşitlenir. Evin boyutlarına uygun olarak farklı ebatlarda tasarlanan modeller bulunur. Bu modeller yaşam alanlarının estetik görünmesini sağlar. Klasik modellerin yanında yaşam alanlarının estetik görünmesini sağlayan modeller de bulunur. Kişiler kendi tasarım zevklerine uygun olarak farklı modeller arasından tercih yapabilirler. Eşyalarla uyumlu bir bütünlük sağlanabileceği gibi farklı parçalardan yana tercih yapılması da mümkündür.

Halı modelleri dekorasyonun ana parçaları arasında yer alır. Bu ürünler özellikle kış aylarında ortamın sıcak kalmasında etkilidir. Odanın temiz kalmasına ve sesin izole edilmesine etkileri de oldukça fazladır. Çocuk odası, mutfak, salon gibi alanlar için özel olarak tasarlanan çeşitli modeller bulunur.

Evin Vazgeçilmezi Halılar

Halılar evlerin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alır. Zengin modelleri ile kullanıcı beğenisine sunulan bu ürünler evlerin en önemli eşyalarından biridir. Modeller, desen, renk ve tasarımlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Açıktan koyuya her renk tasarıma ulaşılabilir. Daha soft renklere sahip olan halılar odaların çok daha enerjik görünmesine yardımcı olur. 

Asil ve zarif görünüme sahip olan modeller evlerin çok daha güzel görünmesine yardımcı olur. Elegant desenli modeller dekoratif çizgileri ile ortamın havasının değişmesine yardımcı olur. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen şeklinde kesilen halılar arasından rahat bir şekilde tercih yapılabilir. https://www.modapek.com/artemis sitesinden bu ürünleri satın alabilirsiniz. 

 

En İyi Artemis Halı Fiyatları

Halılar dekoratif amaçlı olarak kullanılan ürünlerden biridir. Evin bölümlerine uygun tarzda üretilen ürünler dekoratif eşyalar ile birlikte göz alıcı bir görünüm sergiler. Kişiler tasarım zevkine uygun olarak halılar seçerek evlerde uyumlu bir bütünlük sağlayabilir. En iyi Artemis halı fiyatları ürünlerin tasarımına göre değişiklik gösterir. Kullanılacak odaya göre halı ölçülerinin seçilmesi önemli bir konudur.

Farklı alternatifleri ile dikkat çeken en iyi Artemis halı fiyatları iplik kalitesine, tasarımlara ve dokuma şekillerine göre değişkendir. Bu ürünlerin fiyatları cazip aralıklarda olduğu için her bütçeye uygundur. Bu ürünler arasından tercih yaparak yaşam alanları için yeni duruşlar elde edilebilir. Halı çeşitleri dekorasyon trendlerine göre ve stillerine göre değişiklik gösterir. Bu ürünler evin boyutuna bağlı olarak farklı ebatlarda üretilir.

Tasarım Halı Çeşitleri

Eşyalara bağlı olarak uyumlu bir bütünlük elde edilebilir. Bunun yanında farklı parçalardan tercih yaparak evlerde değişik stiller oluşturulabilir. En iyi Artemis halı fiyatları ürünlerin özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Dekorasyonun önemli parçalarından biri olan bu ürünler kış aylarında evlerin izole olmasını sağlar. Çocuk odası, antre, mutfak, salon gibi alanlar için üretilen çeşitli halı modelleri bulunur.

Halılar evlerin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alır. Zengin modelleri ile dikkat çeken bu ürünler kullanıcıların beğenisine sunulur. Modeller; tasarım, renk ve desen seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Açıktan koyuya doğru her renkte halı bulunabilir. Halılar odanın atmosferinin enerjik olmasını sağlar. 

Artemis Halı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı seçimlerinde dikkatli olmak oldukça önemli olan bir konudur. Makine halıları da iplik ve dokuma özelliklerine göre farklılık gösterir. Halı seçimlerinde uzun yıllar kullanılması gereken ürünleri tercih etmek mümkündür. Kaliteli halılar sorunsuz bir kullanım olanağı sunar. Bu ürünler yaşam alanlarına uyum sağlar ve kişilerin bakmaktan keyif alacağı ürünlerdir.

Kaliteli iplikten dokunan ürünler uzun süre deforme olmadan kullanılabilir. Bunun yanında sık dokulu halıların tercih edilmesine özen gösterilmelidir. Sık dokulu Artemis halılar kaymaz özelliği ile de dikkat çeker. Bunun yanında kaliteli halılar yumuşak dokusu ile de dikkat çeker. https://www.modapek.com/artemis sitesinden bu ürünler satın alınabilir. 

Kaliteli Artemis Halı

Kaliteli Artemis halı çeşitleri dekoratif tamamlayıcılar olarak görev görür. Bu ürünler evin ambiyansı üzerinde büyük bir öneme sahiptir. Halılar evlerde her yere uygun bir şekilde dizayn edilebilir. Diğer dekoratif eşyalarla çok daha şık bir görünüm sağlar. Tasarım zevklerine uygun olarak farklı renk ve desenlerde halılar tercih edilebilir. Kullanılacak olan odaların genişliğine ve darlığına uygun bir şekilde halı seçmeye özen göstermek önemlidir. 

Farklı alternatifleri ile dikkat çeken halıların fiyatları da dokumalarına ve tasarımlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Kaliteli  Artemis halı modelleri yaşam alanlarının son derece estetik görünmesine yardımcı olur. Bu ürünler yaşam alanlarının çok daha şık görünmesine yardımcı olur. Halı çeşitleri dekorasyon trendlerine bağlı olarak her yıl değişiklik gösterir. Farklı ebatlarda üretilen modeller yaşam alanlarının estetik görünmesine yardımcı olur.

Dekorasyon İçin Artemis Halı

Kaliteli Artemis halı yaşam alanlarına estetik bir hava katar. Modern, vintage, klasik gibi farklı stillerde halı çeşitleri tasarlanır. Tasarım zevklerine uygun olarak farklı modeller arasından rahatlıkla tercih yapılabilir. Eşyalarla uyumlu olarak bir bütünlük elde edilebileceği gibi dekorasyonda yaratıcı bir görünüm de elde edilebilir.

Halı modelleri özellikle kış aylarında evlerin çok daha sıcak olmasını sağlar. Bunun yanında sesin izole edilmesi ve odaların temiz kalması açısından da son derece önemlidir. Çocuk odaları, mutfak, yatak odaları gibi çeşitli alanlarda halı kullanımı son derece önemlidir. Bu ürünler ile kişiler kendi tarzlarını kolay bir şekilde yansıtabilirler.

Evin Vazgeçilmezi Halılar

Halılar evlerin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alır. Zengin modelleri ile kullanıcı beğenisine sunulan bu ürünler farklı tasarımları ile dikkat çeker. Ürünler model, desen, renk, tasarım gibi farklı kriterlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu ürünler açıktan koyuya her rengini bulmak mümkündür. Bunun yanında pudra ve toprak tonları da oldukça ilgi çeker.

Ürünlerin desen skalası oldukça gelişmiştir. Çocuk odası, mutfak gibi bölümlerde kullanılacak halılar için farklı desen seçenekleri bulunur. Çocuk odaları için çizgi film karakterleri ile süslenmiş olan modeller de bulunur. Kaydırmaz ve antibakteriyel özelliklere sahip modeller arasından tercih yapılabilir. https://www.modapek.com/artemis sitesinden bu ürünler satın alınabilir. 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR