Tükendi
₺56,26 Kdv Dahil
₺84,22 Kdv Dahil
Tükendi
₺56,26 Kdv Dahil
₺84,22 Kdv Dahil
Tükendi
₺50,60 Kdv Dahil
₺75,75 Kdv Dahil
Tükendi
₺56,26 Kdv Dahil
₺84,22 Kdv Dahil
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Altı Kaymaz Halı Modelleri Ve Fiyatları

 

Altı kaymaz halılar günümüzde birçok evde yerini almış durumdadır. Gün geçtikçe büyüyen ev tekstili ihtiyaçlarımız için aradığımız her şeye bir çözüm getiriyor. Altı kaymaz halılar da bu ürünlerden bir tanesi. Özellikle yaz aylarında kaymaz tabanlı halılar çok kullanışlı ve pratik olmakla birlikte oldukça talep görüyor. Altı kaymayan halı kullanıcıları oldukça geniş bir kitleye sahiptir. Bu halılar hem desen çeşitliliğe hem de uygun fiyatlı olması nedeniyle her kesime hitap ediyor. Altı Kaymaz halıları hemen hemen her evde görmek mümkündür. Bu halılar ekonomik olmasından dolayı oldukça ulaşılabilir ve yüksek kaliteli halılardır. 

Altı Kaymaz Halılar Neden Tercih Ediliyor?

Altı kaymaz halılar özellikle küçük çocuklu ailelerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir. Ekonomik olmasının yanı sıra en büyük tercih sebebi temizliğinin kolay olmasıdır. Ayrıca kayma yapmadığı için de oldukça güvenli halılardır. Bu halıların küçük boyutlu olanları çamaşır makinesinde yıkanabilir.  Büyük boyutta olanlarını ise deterjanlı  bezle silmek çok kolaydır. Kuru temizlemeye verebilir ya da balkon gibi müsait bir yeriniz varsa zahmetsizce yıkayabilirsiniz. Anti bakteriyel olması da öne çıkan özelliklerden biridir.

Çocuk Odası İçin Altı Kaymaz Halı 

Altı kaymaz halılar her odaya ve her zevke uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Bebek ve çocuk odası için üretilen modeller tam da çocuklara hitap eden renk ve desenlerdedir. Kız ve erkek bebek odaları için isim yazan öze üretimli olanları da mevcuttur. Ayrıca üzerinde yol ve çiftlik desenli olanlar çocukların odalarında eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Sek sek desenli halıları da unutmamak gerekir. Bu halılar ile çocuklarınızın odası keyifli bir oyun alanına dönüşür. Ayrıca bu halılarda güvenlik ve konfor bir aradadır. Tabanları kaymadığı için güvenlik sağlanır.

Mutfak İçin Altı Kaymaz Halı 

Altı kaymaz halılar evlerde belki de en çok mutfağında tercih ediliyor. Çünkü bu halıların temizliği son derece kolaydır. Üstelik leke tutmuyor kolaylıkla silinebiliyor. Bu nedenle ev hanımlarının memnuniyetini kazanmış bir halı modelidir. Ayrıca mutfak için  kaymaz halılar zengin çeşit yelpazesine sahiptir. Sade ve düz desenli olanlardan fincan ve dondurma desenli olanlara kadar birçok desen mevcuttur. Mutfaklar için hem kullanışlı hem renkli hem de iç açıcı tasarımlara sahip her boyutta kaydırmaz halı modeli bulabilirsiniz. 

Banyo İçin Altı Kaymaz Halı

Altı kaymaz halılar ilk çıktığı günden bu yana güvenli olmasından dolayı hemen her evin banyosunda kullanılmaya başladı. Kaydırmaz olduğu için çok tercih edilen bu halılar desen seçeneği açısından da zengin. Ayrıca her boyuttaki banyoya uygun büyüklükte halı mevcuttur. Altı kaymaz halılar ince olmasından dolayı çabuk kuruyor, toz ve kir barındırmıyor. Banyolarda kullanılan modeller küçük olduğu için çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Altı kaymaz halılar banyo, giriş ve antrelerde kolay ve rahat kullanımdan dolayı birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Altı Kaymaz Halı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Altı kaymaz halı alırken öncelikle halınım kalitesine dikkat etmek gerekir. Kısa sürede yıpranan bir halı sizi yarı yolda bırakır. Bu nedenle kaliteli bir altı kaymaz halı tercih etmelisiniz. Dikkat edilmesi

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR