Tükendi
₺774,00 Kdv Dahil
₺1.099,08 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Numune İmkanı !
Tükendi
₺684,00 Kdv Dahil
₺971,28 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Numune İmkanı !
Tükendi
₺715,50 Kdv Dahil
₺1.016,01 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Numune İmkanı !
Tükendi
₺684,00 Kdv Dahil
₺971,28 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Numune İmkanı !
Tükendi
₺684,00 Kdv Dahil
₺971,28 Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Numune İmkanı !
$(window).on('load',function() { $('.owl-first').owlCarousel({ loop:true, margin:15, nav:true, dots:false, autoplay:false, touchDrag:true, mouseDrag:true, smartSpeed: 2000, autoplayHoverPause: true, autoplayTimeout:3000, autoplaySpeed: 2000, responsive:{ 0:{ items:4, margin:5, }, 600:{ items:4, margin:15, }, 1000:{ items:8 } } }); });
modapek.com Kimdir ? Biz Kimiz ? Güvenilir Midir ?

Abajur Modelleri Ve Fiyatları 

Abajur, yatak odalarının vazgeçilmez ürünleri arasında ilk sırada yer alıyor. Bu nedenle yatak odalarına renk katmak ve modern bir görünüme sahip olmasını isteyenler yatak odalarına abajur alarak diledikleri şıklığa kavuşturabilirler. Yatak odalarına ayrı bir hava katan abajur, kullanım oranlarının her geçen gün artması ve talep görmesi nedeni ile birbirinden farklı modelleri ile piyasa da satışa sunuluyor. Herkesin tarzına uyan abajurların farklı renk seçenek çeşitlerinden de faydalanarak odanızın renklendirilmesini sağlayabilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniş olan abajurlar son dönemlerde sadece yatak odalarında değil, salonlarda da tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Abajur Modelleri Nelerdir

Herkesin zevki, yatak odasında kullandığı renk tonları birbirinden farklı olmasından dolayı herkese hitap edecek çeşitli abajur modelleri mevcuttur. Ayrıca salonunuzun en güzel noktasına koyabileceğiniz ve mobilyanıza uyan bir model ile ayrı bir hava katabilirsiniz. Bu abajur modelleri arasında tarzınızı, evinize en güzel şekilde yansıtabileceğiniz renk ve desenleri seçerek evinizin dilediğiniz yerine konumlandırabilirsiniz. Abajur modelleri arasında hem çok tercih edilen hem de tarzınıza uygun olan pek çok model bulunur.

Zebra Desenli Abajur

Zebra desenler sadece kıyafet sektöründe değil eşya sektöründe de moda olmayı başaran bir desendir. Her renge uyum sağlaması, evin ahenginin değişmesine katkı sağlayan zebra desen, abajur ile birleşince de oldukça farklı bir görünüme sahip oluyor. Genel olarak abajurun alt kısımları zebra desene sahipken, şapka kısmı tek renk olarak satışa sunuluyor. Beyaz, siyah, ten rengi gibi birçok renk alternatifi olan bu abajuru dilerseniz eviniz için tercih edebilirsiniz.

Tripod Ayaklı Bulut Abajur

Alışılmış desen ve modellerden daha farklı bir abajur arıyorsanız tripod ayaklı bulut abajur tam olarak aradığınız üründür. Hem görünüşü hem de duruşu hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir güzelliğe sahip olup, ışığın yanması ile birlikte gerçek bir bulut izlenimi verir. Beyaz, mavi, gri, sarı gibi çeşitli renkleri bulunan bu abarjuru yatak odanız için tercih edebilirsiniz. Farklılığı seven insanların tercihi olan bulut abajur ile odanızın görünümünü değiştirebilir ve sitemiz üzerinden dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.